NADCHÁZEJÍCÍ AKCE
AKCE NA BARU
 
SLUŽBY
 
DUKU DUKU music dance club je multižánrový hudební klub, který nabízí svým návštěvníkům nevšední zážitky a kulturní vyžití při různých hudebních a společenských akcích.

Live koncerty

Na koncertech v klubu se můžete setkat tvaří v tvář a v neopakovatelné atmosféře s řadou znamých osobností z České i zahraniční hudební scény. Vychutnáte si v bezprostřední blízkosti koncerty svých oblíbených interpretů v komorním prostředí a s profesionálním zvukem. Za dobu existence Duku Duku zde vystoupilo opravdu mnoho vynikajících souborů, vzpomeňme např. na kapely jako Čechomor, Vypsaná Fixa, -123 Minut, Gaia Mesiah, Vladimír Mišík & ETC, Radim Hladík a Blue Effect, Lenka Dusilová, Točkolotoč, Znouzectnost, Visací Zámek , Narvan, Čankišou, Už jsme doma, Echt!, Garage, Longital a řada dalších.

Taneční párty

Kromě live koncertů se klub pravidelně věnuje i taneční scéně. V moderním prostředí se můžete bavit se svými přáteli do časných ranních hodin s našimi djs a jejich hosty. K dispozici vám je plně zásobený bar s milou obsluhou, akční ceny drinků a atraktivní program jako oldies party, disco show, jungle, drum’n’bass party, topless disco, go go tanečnice, erotic show, videodiskotéky apod.

Pronájem & rauty

Prostory klubu jsou také vhodné pro soukromé večírky, firemní akce, rauty apod. Pronájmy klubu jsou řešeny individuálně podle rozsahu akce a požadavku klienta. Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme pro Vás schopni zajistit kompletní servis včetně cateringu, vystoupení umělců a samozřejmě i nezbytné propagace. Součástí zázemí klubu je kuchyně s kvalitním vybavením. Můžete využít možnosti široké cateringové nabídky od čerstvých baget přes saláty a obložené mísy, až po hotová jídla. Vytvoříme pro Vás nabídku veškerých druhů jídel a pohoštění dle Vaší objednávky. Rauty připravené u nás se osvědčily při různých společenských i firemních akcích. Jsme schopni zvládnout jakýkoli objem dle kapacity klubu.

Pronájem zvukové aparatury

Nabízíme možnost pronájmu zvukové aparatury mimo prostory klubu včetně zvukového technika (ozvučení koncertů, festivalů, předvolebních kampaní, různých kulturních akcí atd.).

KopunDesign.wz.cz & Tazok © 2010 | Přihlásit
Návštěvníků: 3696524 | Online: 4